Scroll Top

از بین بردن جوش های سر سیاه

 

از سرم های AHA/BHA استفاده کنید:

ما پیشنهاد می کنیم که از محصولات حاوی زغال چوب برای لکه ‌های سیاه، چربی اضافی و ظاهر زبر پوست استفاده کنید. محصولات مراقبت از پوست حاوی زغال چوب به ما کمک می کنند تا از شر آلودگی و چربی اضافی پوست خلاص شویم. به طور خاص، زغال چوب که عمیقاً منافذ مسدود شده را تصفیه می کند، به کاهش چشمگیر جوش های سرسیاه کمک می کند. یکی از موارد مورد علاقه ما که حاوی زغال است و ما نیز از آن استفاده می کنیم، سرم زغال چوب Garnier AHA + BHA است! این سرم که دارای فرمولی حاوی 4% AHA، BHA، نیاسینامید و زغال است، پوست را لایه برداری کرده و به صاف به نظر رسیدن پوست کمک می کند. این سرم که رنگ مشکی دارد به سرعت جذب پوست می شود و اثری روی صورت باقی نمی گذارد. این محصول که ما آن را بسیار دوست داریم با فرمول تصفیه کننده حاوی ذغال چوب و قدرت AHA و BHA به ما این امکان را می دهد که جوش های سر سیاه خود را پاک کنیم. باعث کاهش لکه های سیاه سرسخت روی پوست می شود و از چرب شدن پوست جلوگیری می کند. پوست ما بیشتر مات و سالم به نظر می رسد.

پوست خود را مرتباً لایه برداری کنید:

علاوه بر تمیز کردن منظم پوست، پاکسازی آن را نیز فراموش نکنید. با توجه به نیاز پوست خود باید هفته ای 2 یا 3 بار لایه برداری کنید، منافذ مسدود شده خود را تمیز کرده و پوست خود را تمیز کنید. لایه بردار زغالی ضد جوش سرسیاه گارنیر حاوی ذرات لایه بردار در 2 اندازه مختلف با محتوای زغال، زغال اخته و اسید سالیسیلیک به کاهش چشمگیر جوش های سرسیاه کمک می کند. همچنین از بروز مجدد جوش های سر سیاه نیز جلوگیری می کند.

مراقبت های منطقه ای را انجام دهید:

اگر فقط روی قسمت خاصی از صورت خود لکه های سیاه دارید، مانند بینی یا چانه، نیازی نیست محصولاتی را که استفاده می کنید به کل صورت خود بمالید. به خصوص اگر پیشانی، بینی و چانه که به آن ناحیه T می گوییم چرب باشد و لکه های سیاه اغلب در این ناحیه ظاهر می شوند، توصیه می کنیم محصولاتی را انتخاب کنید که می توانید به صورت موضعی استفاده کنید. ماسک Garnier Pure Active Charcoal Anti Blackhed Peel Off با فرمول حاوی زغال چوب و اسید سالیسیلیک به طور موثری کثیفی و سبوم اضافی را که باعث ایجاد جوش های سرسیاه در ناحیه T می شود پاک می کند. ماسک را به صورت یک لایه ضخیم روی ناحیه T می زنیم و وقتی خشک شد آن را جدا می کنیم. به این ترتیب منافذ ما تنها با یک بار استفاده به وضوح پاک می شوند.

آیا واقعاً می دانید چگونه از شر جوش های سر سیاه خلاص شوید؟ اگرچه راه حل ساده به نظر می رسد، متأسفانه، خلاص شدن از شر این نقاط سیاه مانع از ایجاد جوش های سر سیاه جدید نمی شود و باید مرتباً از پوست خود با محصولات مناسب مراقبت کنید. مقاله خود را برای کسانی که به دنبال توصیه های مراقبتی برای درمان و از بین بردن لکه های سیاه هستند ادامه دهیم!

روزانه پوست خود را تمیز کنید:

اگر می خواهید از ظهور جوش های سر سیاه جلوگیری کنید، باید پوست خود را به طور مرتب تمیز کنید. هنگامی که پوست خود را به طور منظم تمیز می کنید، از پر شدن منافذ پوست توسط چربی و کثیفی که در طول روز روی پوستتان انباشته شده است جلوگیری می کنید. بنابراین از ایجاد جوش های سرسیاه جلوگیری خواهید کرد. برای پاکسازی روزانه پوست می توانید از سرم زغال چوب گارنیر 3 در 1 که در بالا توصیه می کنیم استفاده کنید و هر روز پوست خود را عمیقاً پاکسازی کنید.

فراموش نکنید که پوست خود را بعد از فعالیت های ورزشی تمیز کنید:

تعریق می‌تواند با خاک، باکتری ‌ها و سلول ‌های مرده پوست ترکیب شود و منافذ ما را مسدود کند و منجر به ایجاد جوش‌های سرسیاه شود. به همین دلیل توصیه می کنیم قبل و بعد از تمرین یا هر فعالیتی که باعث تعریق بیش از حد می شود، صورت خود را تمیز کنید.

جدیدترین مطالب

17 ژوئن: wrwer

wrwer Date 2023-07-27 بی بی کرم SPF20 درماتیپیک افزودن به علاقه مندی ها آرایش صورت, آرایشی, کرم BB و CC…

گذاشتن نظر